Lumar

Spustili jsme program na pomoc startupistům a začínajícím podnikatelům!

PoridSiFirmu.cz

POŘIĎ SI FIRMU

Kompletní servis

při startu podnikání

Ušetříme vám starosti

Co vám přineseme?

S naší pomocí si ušetříte spoustu starostí a vyvarujete se častým chybám, které začátečníci ve světě byznysu dělají! Tím ušetříte nejen svůj čas, ale i finanční prostředky v začátcích podnikání!

Vyhnete se chybám

S námi se vyhnete chybám jak při zakládání firmy, tak při rozjedzu podnikání. Jsme zkušení a podáme vám pomocnou rukou buď formou konzultací, nebo vše vyřídíme za vás.

Začnete bez rizika

Svěřte se do naší péče, začíněte s firmou bez rizika. Otestujeme váš byznys model, zařídíme, aby vaše firma splňovlala všechny zákonné požadavky, pomůžeme s marketingem a napojíme vás na důležité kontakty.

Významně urychlíte rozjezd

Tápete v české legislativě a nevíte, kde a jak začít? Netrapte se. S námi budete podnikat do týdne. Ať jste vytížený podnikatel, student či absolvent s nápadem nebo cizinec žijící na území ČR.

Srdečně vás zdravím!

Jsem Lubomír Martinek a se svým týmem se postarám o start vašeho byznysu!

V roce 2022 jsm založil projekt PoridSiFirmu.cz v reakci na boom startupů v České republice. Začínali jsme jen jako malá agentura, která zakládala firmy na klíč, ale od té doby jsme se výrazně posunuli a naše služby rozšířily. Vyvinuli jsme se ve full-servisovou agenturu, která pomáhá start-upistům a začšínajícím byznysmenům se startem jejich podnikání a s přetavením jejich business modelů a plánů ve funkční start-upy.

Vaše potřeby jsou naše starost

Potřebujete konzultaci nebo službu na klíč?

Potřebujete odbornou konzultaci nebo naše služby? Napište nám svoji představu a my pro vás najdeme vhodné řešení. Následně vám připravíme nabídku s cenovou kalkulací a o vše postaráme za vás.

Business služby

Již roky poskytujeme prvotřídní služby pro start-upisty a byznysmeny. Jsme full-servisová agentura, která váš podnikatelský nápad nejen otestuje, ale následně založí firmu, napojí na účetní kancelář, zařídí podnikatelský úvěr, postaví firemní web, postará se o sociální sítě, firemní tiskoviny a on-line reklamu.

w
Business poradenství

Pokud nepotřebujete využívat naše služby, ale potřebujete pouze odborně zkonzultovat své myšlenky a nápady, jsme tu pro vás. Dokážeme vás provést celým procesem testování vašeho byznys modelu a založení firmy. Dohodíme vám kontakty na účetní a advokátní kancelář. Napojíme vás na naši digitální agenturtu.

Našimi klienty jsou

Časově vytížení byznysmeni

Absolventi s chutí do podnikání

Cizinci žijící na území ČR

Začínající podnikatelé

ZDRAVÝ START

Dnes je ta správná doba pro rozjezd byznysu. Ale pozor !!

Se start-upy se poslední dobou roztrhl pytel. Mnoha byznysmenům jsme již pomohli rozjet jejich první business a mnoha lidem jsme pomohli ušetřit nemalé finanční prostředky tím, že jsme jejich byznys model otestovali a včas ho zarazili. Lepší nápad včas otestovat a zarazit, než do něj nainvestovat spoustu peněz a pak zkrachovat, protože ten nápad se zkrátka neosvědčil !!

80 % byznys modelů nepřežije ani rok !! Nechte si ten svůj otestovat a pokud uspěje, pak to rozjeďte !!

Nezamilujte se

Nemilujte svůj nápad. Je potřeba se na něj dívat objektivně a kriticky. Hlavně bez růžových brýlí. To bohužel spousta začínajících podnikatelů nedokáže. Smutná pravda je taková, že svému záměru naprosto propadnou a po nějaké době zkrachují, protože zájem ze strany zákazníků nebyl takový, jaký očekávali.

Testujte

Proto ještě před zahájením podnikání svůj podnikatelský nápad testujte, dělejte průzkumy a nalýzy trhu, konkurence a spotřebitelského zájmu.

Rozjeďte to

Až pokud váš byznys model projde testem a analýzy dopadnou dobře, tak je čas se pustit do toho!

Naše služby

Nabízíme kompletní servis při startu podnikání

9
Jste absolvent nebo student a máte podnikatelský nápad?
9
Jste cizinec a chcete začít podnikat v ČR?
9
Jste podnikatel, ale nemáte čas zakládat další firmu?
9
Nevíte kde, jak a s čím začít?
9
Nebo chcete jen otestovat životnost vašeho nápadu?
Založení společnosti na klíč
h
Vyřízení živnostenského oprávnění
Sídlo firmy
Bankovní účty a firemní úvěry
i
Registrace k DPH
Účetní služby
Právní služby
Digitální marketing
Z
Registrace a převod domén
Ochrana duševního vlastnictví
Finanční a pojišťovací služby
l
Business model testování

Žhavá nabídka

Nejvíc u nás poptáváte

otestování byznys modelu

Otestování životnosti business modelu

Otestujeme váš podniktelský nápad nebo business model ještě dříve, než se do jeho rozjezdu pustíte naplno a utratíte spoustu peněz za jeho vývoj nebo marketing. Vyplatí se to!

 

od 8 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Nepouštějte se do podnikání bezhlavě, může se to opravdu prodražit. Vždy je velmi záhodno si svůj podnikatelský záměr nejprve důkladně otestovat a teprve potom, když byznys model projde testem a přežije, ho začít realizovat.

My používáme k testování 7 kritérií přežití podnikatelského záměru. Pokud byznys model přežije těchto 7 kritérií, začíná testování zájmu u potenciálních spotřebitelů. Pokud uspějeme i zde, byznys se může začít realizovat.

založení firmy na klíč

Založení společnosti na klíč

Založíme pro vás společnost s. r. o., a. s. nebo z. s. na klíč. Samozřejmostí je zřízení sídla v Praze nebo Brně, vyřízení živnostenského oprávnění, případně přihlášení k DPH.

 

od 15 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Pokud nemáte čas a náladu zakládat novou společnost – běhat od advokáta k rejstříkovému soudu, na živnostenský úřad, do banky a zase zpět, můžete založení firmy nechat na nás. Sdělíte nám podrobnosti o vaší nové firmě, my vše zařídíme za vás a společnost necháme zapsat do obchodního rejstříku. K tomu nám budou stačit vaše podpisy, pro které pošleme kurýra. Je to jednoduché a rychlé.

Pokud nemáte vlastní sídlo a chcete využít služby virtuálního sídla, máme na výběr sídla v Praze, Brně a Ostravě.

firemní web na klíč

Tvorba firemníbo webu

Naše společnost provozuje mimo jiné digitální agenturu Sonet Studio, kde se vám postarají o tvorbu i správu vašeho firemního webu nebo e-shopu.

 

od 15 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Web je vaše digitální vizitka. Je potřeba dbát na svou digitální prezentaci a zaujmout potenciálního klienta hned na první pohled. Naše renomované digitální Sonet Studio vám vytvoří designový web nebo e-shop dle zadání.

Kromě webů se v Sonet Studiu postaráme také o:

  • grafický design
  • video produkci
  • on-line marketing
  • SEO
  • sociální média
  • reklamní znělky
  • texty a copywriting
  • tisk a výrobu

Zkrátka full-service marketingové služby pro firmy a podnikatele.

vizuální identita na klíč

Vizuální identita firmy

Naše digitální agentura Sonet Studio má skvělé grafiky, kteří se vám postarají o logo a o úžasnou vizuální identitu vaší firmy a značky. Zařídíme, že si vaší firmy všimnou a jen tak nezapadne!

 

od 25 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Nová firma potřebuje dříve nebo později svou vizuální identitu. Vizuální identita je klíčovým prvkem vaší firmy, který vás odlišuje od konkurence. Naše digitální agentura Sonet Studio vám poskytne profesionální a kreativní tvorbu loga a vizuální identity, která přesně vyjadřuje hodnoty a unikátnost vaší nové firmy. S naším týmem talentovaných grafiků dosáhnete úžasného vzhledu a profesionálního dojmu, který zaujme vaše potenciální klienty. Nechte naše studio vytvořit vaši vizuální identitu a zajistit, že si vaší firmy všimnou a nezapadne na trhu.

spuštění online reklamy

Spuštění on-line reklamy

Naše digitální agentura se postará o spuštění a optimalizaci vašich reklam na Google, Seznam nebo na sociálních sítích. Spustí pro vás i emailingové kampaně.

 

od 10 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Pokud potřebujete začít marketovat svoje produkty nebo služby opravdu rychle, tak vám pomůžeme i s tím. V naší digitální agentuře Sonet Studio vám pomůžeme s on-line reklamou na Google, v sít Seznam.cz nebo na sociálních sítích. Poůžeme vám také s e-mail marketingem – sběrem kontaktů, nastavení automatizací a rozesílkou newsletteru.

Dokážeme se postarat o založení reklamních účtů, přes nastavení a spuštění reklamy až po pravidelnou optimalizaci a reporting výsledků.

registrace ochranné známky

Registrace ochranné známky nebo patentu

Ve spolupráci s advokátní kanceláří ochráníme vaše duševní vlastnictví formou registrace průmyslového vzoru (patentu) nebo ochranné známky vaší nové firmy.

 

od 7 000 CZK
VÍCE INFORMACÍ

Pokud nechcete, aby kdokoliv používal vaše jméno firmy, logo nebo vás zkoušel jakýmkoliv způsobem napodobovat, je nutné registrovat si svou ochrannou známku. Alespoň v regionu České republiky.

To samé platí, pokud máte nějaký vlastní vynález nebo průmyslový vzor a nechcete, aby vám ho někdo odcizil nebo okopíroval. V takovém případě je nutné registrovat průmyslový vzor – patent. 

Stále váháte, jestli jsme pro vás ti praví?

Pokud stále nevíte, jestli vám budeme schopni pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Vysvětlíte nám svůj problém a požadavky a my vám najdeme řešení, které bude odpovídat vašim představám. Také vás napojíme na důležité kontakty, které se vám budou v podnikání hodit.

S námi nemůžete šlápnout vedle. Pomůžeme vám to rozjet naplno !!

RECENZE

Důvěřuje nám a naše služby využívá mnoho podnikatelů.

„Vždycky jsem chtěl podnikat. Před lety jsem dostal nápad a díky PoridSiFirmu.cz jsem myšlenku dotáhnul nejdřív na papaír a pak do čísel.“

Matouš Kocián

Malíř a designer

„Pefektní spolupráce. Dostal jsem prvotřídní mentoring a otestoval a rozjel svůj první eko start-up hned po škole. Díky moc.“

Marek Antoš

Absolvent

„Sice můj podnikatelský nápad nedopadl tak, jak jsem si to představoval, ale PoridSiFirmu.cz mi ušetřili fakt hodně peněz.“

Michal Klouček

Trader

KONTAKT

Spojte se s námi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

PoridSiFirmu.cz

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036